Futbol

Galatasaray Maç Bileti Fiyatları

1905 yılında kurulan Galatasaray maçlarını Türk Telekom Arena stadyumunda oynamaktadır. Maçları izlemek isteyen taraftarlar Galatasaray bilet fiyatları konusunda bilgi almak istemektedirler. Her hafta oynanan karşılaşmaların bilet fiyatları da maçtan 3 gün önce açıklanmakta ve kamuoyu ile kulüp tarafından paylaşılmaktadır.

Türk Telefon Arena bilet fiyatları her maç için farklı farklı açıklanmaktadır. Bunun nedeni:

  • Maçın Galatasaray açısından önemi
  • Avrupa maçı mı yoksa Süper Lig maçımı olup olmadığı
  • Galatasaray’ın hangi takımla oynadığı
  • Maçın stadın neresinden izlenmesi istediği

Gibi farklı maddeler veya isteklerdir. Bu doğrultuda maçı statta izlemek isteyen taraftarlar bütçelerine en uygun yolları seçerek maçın biletlerini temin etmekte ve akabinde stadın yolunu tutmaktadırlar.

Galatasaray Maçı Biletleri Nasıl Satın Alınır?

Sezona gençleşmiş bir takım kurarak başlayan Galatasaray kadrosunda yer alan Falcao gibi dünya yıldızları ile de yollarını ayırmıştır. Ligde elde ettiği başarıların ardından önemli bir sezona başlayan sarı kırmızı ekip tüm maçlarını kazanmak ve özellikle içeride puan kaybı yaşamamak istemektedir. Bundan mütevellit sarı kırmızılı takımın taraftarlarına büyük iş düşmektedir. Takımlarını yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar ise biletlerini Biletme.com üzerinden güvenle tedarik edebilirler.

Galatasaray bilet fiyatları öğrendikten sonra hangi tribünden maçı izlemek istediğinize karar vermelisiniz. Siteye giriş yaptığınızda;

  • Maçı seçmek
  • Tribünü seçmek
  • Koltuğu seçip, bileti sepete atmak
  • Ödeme yapmak

2 dakika gibi kısa bir sürede biletlerinize sahip olabilirsiniz. Derbi maçlar öncesinde yoğunluk yaşansa dahi sitede her maça bilet bulma şansınız bulunmaktadır.

Galatasaray Biletleri Nereden Satın Alınır?

Eskiden gişe önünde saatlerce bekleyen insanlar bir tane bilet alabilmek için geceleri dahi kuyrukta beklemeye başlarlardı. Özellikle derbi maçlardan önce bu kuyruk 24 saat öncesine kadar oluşmaya başlardı. İnsanlar kuyrukta uyur ve kuyrukta sabahlayarak bilet satın alırlar. Günümüzde online olarak alınabilen biletlere dakikalar içerisinde ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Biletme üzerinden kolay bir şekilde satın alabileceğiniz biletleriniz ile birlikte maçları yerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. İnternet ortamında en güvenli şekilde biletlerinizi temin edebileceğiniz Biletme, hizmet kalitesini çok yukarılara çıkarmıştır. Güvenilir ödeme seçeneklerini sisteme eklemiş ve üstelik bunlara havuz sistemini de getirmiştir. Kolay bir şekilde biletlerinizi sistemden temin ederek takımınızı stattan destekleyebilirsiniz.

Türk Telekom Arena Stadyumuna Nerede, Nasıl Gidilir?

Sarı kırmızı takımı tribünden destekleyerek galibiyette önemli bir rol sahibi olmak istemez misiniz? Galibiyetlerde en büyük pay taraftarındır. Sende Avrupa yakasında bulunan bu stada gitmek için acele etmelisin!

Stada gidilecek en uygun yol metrodur. Metro ile stadyuma kadar gidebilir ve oradan stada geçiş yapabilirsiniz. Bunun haricinde otobüslerin de önünden geçtiği stada ulaşmak için şahsi araçlarınızı da kullanabilirsiniz. Satın aldığınız biletlerinizi gişe görevlisine göstererek stada giriş yapabilirsiniz.