Futbol

Fenerbahçe Maç Bileti Fiyatları

1907 yılında kurulan ve Şükrü Saraçoğlu stadyumunda karşılaşmalarını oynayan Fenerbahçe bilet fiyatları her hafta güncellenmekte ve güncel fiyatları taraftarlarına açıklamaktadır. Bilet satın almak isteyen kişiler, Fenerbahçe SK tarafından yapılan açıklamaları takip etmelidirler.

Biletme.com üzerinden güvenle satın alabileceğiniz biletlerin fiyatları da bazı şartlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunlar:

  • Fenerbahçe’nin hangi takımla maç yapacağı
  • Maçın Süper Lig, Avrupa kupası veya Ziraat Türkiye kupası olup olmadığı
  • Maçtan kaç gün önce biletin alındığı
  • Maçın stadın neresinde izlenmek istendiği

Bunun gibi nedenler eşliğinde maçın bilet fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Burada biletin daha ekonomik olarak elde edilmesini sağlayacak olan şey biletleri erkenden satın almak veya son dakikalara kadar beklemek olacaktır.

Fenerbahçe Maçı Biletleri Nasıl Satın Alınır?

Şükrü Saraçoğlu bilet fiyatları ile birlikte maçı izlemek istediğiniz zaman sizleri farklı seçenekler bekleyecektir. Biletleri satın almak istediğinizde yapmanız gereken şey Biletme.com üzerinden biletleri güvenle ve hızlı bir şekilde satın almaktır. Online olarak satın alabileceğiniz biletlere yönelik olarak yapacağınız işlemler veya izleyeceğiniz işlem adımları şu şekildedir:

  • Hangi maçı izlemek istiyorsanız maçın seçimini yapmak
  • Karşınıza gelen tribünlerden istediğiniz bir tanesini seçmek
  • O tribünde bulunan ve satışa sunulan koltuklardan bir tanesini seçerek bileti satın almak
  • Kredi kartı ile ödeme yapmak

Ödeme yaptığınız zaman havuz hesabına düşen paranız hemen karşı tarafa gönderilmez. Sizin onayınıza müteakiben satıcıya ulaşan rakam sonrasında bilet alım satım işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Fenerbahçe Maçı Biletleri Nereden Satın Alınır?

Fenerbahçe bilet fiyatları sizin seçtiğiniz koltuğa göre değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle statta nerede izlemek istiyorsanız öncelikli olarak onu belirlemeli ve akabinde o tribündeki satışa sunulan biletlerden istediğinizi almalısınız. Bu işlemlerin tamamı online olarak yapılmaktadır. Özellikle Kovid – 19 süreci ile birlikte insanlar online bilet alımına daha çok ilgi göstermiş ve biletler neredeyse satışa çıkartılır çıkartılmaz tükenmiştir.

Fenerbahçe maçının biletlerini online şekilde Biletme üzerinden en güvenilir yollar ile temin edebilirsiniz. Burada dikkati çeken ve sizlerin yapması gereken şey biletlerin ne zaman satışa sunulacağını araştırmaktır. Ancak Biletme üzerinde kombine bilet sahipleri de biletlerini satışa çıkartabildikleri için bu tarihten önce de maça yönelik bilet bulmak kolaylaşmaktadır.

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Nerede, Nasıl Gidilir?

Şükrü Saraçoğlu stadyumu İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunur. Stadyum çok merkezi bir yerde olduğundan dolayı ulaşmak çok basittir. Fenerbahçe bilet fiyatları ile biletlerinize sahip olduktan sonra stadyuma gitmek için şu noktaları kullanabilirsiniz:

  • Üsküdar, Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla gibi yerlerden metrobüs, otobüs, metro hatlarını kullanabilirsiniz.
  • Taksim, Beşiktaş gibi Avrupa yakasında bulunan yerlerden de otobüsler, vapurlar kullanılabilir.

Kolay bir şekilde ulaşım sağlayacağınız stadyuma eriştikten sonra maçı keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.