Futbol

Biletme’den Bilet Almak Güvenli Mi?

Türkiye’nin dijital bilet satış noktası Biletme.com, sizlere her yerde güvenle bilet alma şansı tanır. Evinizde kahvenizi içerken saniyeler içerisinde gitmek istediğiniz maçlara biletlerinizi Biletme üzerinden güvenli ve sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. 

İnternet üzerinden maç biletlerine sahip olmak sizlere zamandan büyük tasarruf etmenizi sağlar. Eskinde olduğu gibi bilet sırası beklemenize gerek kalmadan kolay bir şekilde biletlerinize sahip olabilirsiniz. 

Biletme’nin öne çıkan bazı özelliklerinden bahsedelim:

  • Kişisel verileriniz ve bilgileriniz gizlilik yasasına tabidir ve korumaktadır.
  • Yetkililer; kurulum, sistem dosyaları, kullanıcı bilgileri, kart bilgileri ile ilgili tüm önlemleri aldığını garanti etmektedir.
  • Biletme, uluslararası standartlara uygun bir şekilde yönetilmektedir.
  • Geçerli bir SSL sertifikası bulunur.
  • SecureMe protokolüyle hizmet sunulmaktadır.

Secureme, en güvenli şekilde bilet almanızı sağlayan Biletme'ye özel bir müşteri güvenlik sistemidir. Siz sadece hoşça vakit geçirmeye odaklanın, gerisini Biletme’ye bırakın.

    Biletlerin Gerçekliği

    Biletler, tüm gerekli uzman kontrollerinden geçtikten sonra onaylanır ve satış için listelenir.

    Biletlerin Teslimatı

    Biletlerin satıcı tarafından gönderilmeme durumunda Biletme ekibi sizin için aynı bileti veya daha iyisini tahsis eder.

    İade Garantisi

    Biletini satın aldığınız etkinliğin organizatör tarafından iptal edilmesi durumunda ödemenizin tamamı iade edilir.

Biletme güvenli mi sorusuna cevap olarak karşımıza çıkan bu bilgiler ile birlikte siteye daha fazla güvenmek mümkündür. Bununla birlikte siteden bilet satın alan kişiler de yaptıkları yorumlar ile bunu ortaya koymuşlardır.

Biletme Trustpilot Yorumları

Uluslararası hizmet veren ve dünya genelinde pek çok insanın yorumları ile kullanıcılara bilgi verdiği Trustpilot üzerinde Biletme hakkında da yapılmış yorumlar bulunur. Bunlardan bazıları:

  • Ali Efe diyor ki: “Hızlı teslimat için teşekkürler.”
  • Mahir diyor ki: “Thanks. I get the tickets so fast and free”
  • Şeyma diyor ki: “sorunsuz teslimat”
  • Ünal diyor ki: “güzel işleyişi olan farklı bir site. Yapılan hızlı teslimat ile yeni bir tecrübe yaşadım ve çok memnun kaldım. Teşekkürler”

https://www.trustpilot.com/review/biletme.com

Bunun gibi güzel yorumlara da sahip olması siteyi başlı başına güvenilir yapmaktadır. Dünya çapında pek çok kişinin alışveriş yaptığı sitelerden bir tanesi olan Biletme.com ile sizler de güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Biletme’nin öne çıkan bir diğer özelliği ise bünyesinde havuz sistemine yer vermesidir. Satıcıya direkt olarak parayı göndermeyen sistem, alıcının onayından sonra satıcının hesabına parasını göndermektedir. Böylelikle yatırdığınız para direkt olarak site yönetiminin güvencesi altında belirli süre beklemektedir.